Рубрика "ПРАЦІВНИКИ КУЛЬТУРНОГО ФРОНТУ"
Рубрика "ПРАЦІВНИКИ КУЛЬТУРНОГО ФРОНТУ" Марина Олександрівна Мотузко – керівник народного театру мініатюр «Колесо» Великоновосілківського селищного Будинку культури.
Свою трудову діяльність розпочала одразу після закінчення Донецького училища культури за фахом – режисер масових свят та народних традицій і обрядів.
Протягом року Марина зуміла створити дитячий театральний гурт, до складу якого увійшли талановиті діти різного віку. Репертуар театру складався з народних казок, літературно – музичних композицій, фрагментів народних звичаїв та обрядів, а ще з уривків класичних вистав. Театр став учасником майже всіх заходів Будинку культури, гастролював по селам громади і за її межами.
Завдяки Марині Олександрівні її наполегливості, цілеспрямованості та вмінню розкрити талант кожного з самодіяльних акторів театру, народний колектив постійно отримував перемогу в районних, обласних та Міжнародних фестивалях та конкурсах з театрального мистецтва.
З часом народний театр «Колесо» перетворився у велику, міцну та дружню родину. Завжди всі разом: відпочинок на природі, дні народження, свята, а ще участь у громадському житті селища. Останнім колективним заходом гурту стало висадження дерев. На згадку про себе учасники колективу висадили цілу алею з лип та горіхів на березі річки…… мріючи про створення місця для відпочинку.
Завжди привітна і готова прийти на допомогу, дати пораду Марина Олександрівна користується повагою серед учасників гурту іх батьків та серед колег по роботі. Завдяки своєму таланту організатора та вмінню працювати з молоддю може згуртувати біля себе творчих дітей. Здібний режисер, який вміє точно ставити задачу перед самодіяльними акторами при постановці тієї чи іншої вистави.
А ще Марина Олександрівна володіє прекрасним ліричним сопрано, голосом який надає їй змогу бути учасницею народного вокального колективу «Намисто» Великоновосілківського селищного Будинку культури.
Нажаль життя внесло свої корективи : учасники театру вимушено роз’їхались з батьками по різним країнам, а Марина Олександрівна вимушена була змінити не тільки місце проживання, а й професію.