Великоновосілківська селищна військова адміністрація Волноваського району Донецької області
Донецька область, Волноваський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Арттерапія: разом легше дихати, творити, відчувати!

Дата: 27.05.2025 11:18
Кількість переглядів: 30

Фото без опису

Арттерапія: разом легше дихати, творити, відчувати!
🌈Яскраві фарби, теплі розмови, трохи магії з папье маше та безліч усмішок – саме так пройшла наша зустріч з психологом для молоді, дітей і батьків -" Арт - терапія -психологічне розвантаження" !
😊Ми малювали свої емоції, ліпили надії, вдихали спокій і видихали втому. Це була не просто зустріч – це був простір, де кожен міг бути собою.

Арттерапія стала нашим 🍀екологічним притулком для душі: жодного зайвого – лише природні матеріали, щирість, довіра та турбота. Деякі емоції ми відпустили разом із повітрям, а деякі залишили на поробках  та в серці.
Практичні вправи від психолога Діани Ляшенко – як ті «кольорові віконця надії», через які світло☀️ заходить у найтемніші куточки нашого внутрішнього світу.
Маленькі "фрази підтримки" стали великим джерелом сили.

Захід проходив у межах проєкту "Екологічна гармонія" в рамках конкурсу мінігрантів "DIY Community" від ЮНІСЕФ 
Дякуємо за підтримку МП_Нові_горизонти та @NGO The youth center "The territory of the initiative"

Дякуємо всім, хто був!
Ми творимо атмосферу, яка зцілює.
Ми дихаємо разом. Ми екологічні – і в думках, і в серцях.
І ми точно ще зустрінемось!

Програма ЮНІСЕФ у Донецькій області реалізується ГО "Заходи" у партнерстві з ГО "Країна розвитку" за підтримки Донецької ОДА



« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь