Онлайн-виставки «Мій герой — пожежник» та «Вогнегасник рятує життя» до Дня народження вогнеганика

7 лютого у світі відзначають День народження вогнегасника.
Саме цього дня у 1863 році було запатентовано один із перших переносних вогнегасників, який став справжнім проривом у справі боротьби з пожежами та збереження життя і майна людей.
З цієї нагоди Центр підтримки мешканців Великоновосілківської громади у місті Олександрія запросив дітей та молодь громади долучитися до онлайн-заходу, присвяченого темі пожежної безпеки та професії рятувальника.
Учасники малювали тематичні роботи, створивши яскраву онлайн-виставку «Мій герой — пожежник» та «Вогнегасник рятує життя». У своїх малюнках діти передали повагу до мужності вогнеборців, усвідомлення важливості безпечної поведінки та розуміння того, що навіть прості знання можуть стати вирішальними.
Окремо юні учасники підготували щирі слова привітань для пожежників, подякувавши їм за щоденну працю, відвагу та готовність приходити на допомогу у складні моменти.
Такі заходи не лише навчають, а й формують відповідальне ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих, нагадуючи: турбота про життя починається з простих, але важливих речей.
