Запрошуємо дітей Великоновосілківської громади на оздоровлення до «Перлини Донеччини»

Запрошуємо дітей Великоновосілківської громади на оздоровлення до «Перлини Донеччини»
У сучасних умовах особливо важливо забезпечити дітям безпечний, змістовний та емоційно відновлюючий відпочинок. Перебування в спокійному середовищі, без постійних тривог, сприяє відновленню сил та покращенню психологічного стану.
Таку можливість надає КП «ОДМСОК «Перлина Донеччини», де оздоровча кампанія проходить у більш безпечних регіонах України та спрямована на психологічну реабілітацію і підтримку ментального здоров’я дітей.
📌 Заплановані зміни:
І зміна: 25 травня – 14 червня
ІІ зміна: 17 червня – 07 липня
ІІІ зміна: 10 липня – 30 липня
IV зміна: 02 серпня – 22 серпня
V зміна: 25 серпня – 14 вересня
🔹 І та ІІ зміни реалізуються в межах проєкту «Карпатська зміна» за ініціативи Офісу Президента України та за участі громадської спілки «Українська асоціація футболу».
Метою проєкту є поєднання оздоровлення з активним відпочинком і командним спортом.
Дітей очікують щоденні тренування під керівництвом досвідчених інструкторів, а також участь у заняттях разом із відомими гравцями національної збірної України з футболу.
👦👧 Вік дітей: 9–12 років
До участі запрошуються:
- діти військовослужбовців;
- діти співробітників Національної поліції, СБУ, ДСНС;
- інші категорії дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
❗️ Важливо:
🔻оздоровлення є безкоштовним;
🔻Великоновосілківська СВА компенсує проїзд дитини та одного з батьків у обидва боки.
📞 Для отримання детальної інформації та подачі заяв звертайтесь:
Кудрявцева Олена Олександрівна
тел.: 050-474-28-36
Подаруйте своїй дитині можливість відновитися, знайти нових друзів і провести час у безпечному, активному та турботливому середовищі.
