Працівники культури Великоновосілківської громади провели методичний онлайн-семінар, присвячений Дню пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Працівники культури Великоновосілківської громади провели методичний онлайн-семінар, присвячений Дню пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Під час зустрічі учасники опрацювали рекомендації щодо відзначення 8 травня, обговорили сучасні підходи до збереження історичної пам’яті та провели важливі історичні паралелі між злочинами нацизму минулого століття і проявами сучасного рашизму.
Особливу увагу приділили ролі культури у формуванні національної свідомості та відповідальності за збереження правди про війну. Працівники культури долучилися до акції «Свіча пам’яті» та вшанували загиблих хвилиною мовчання.
Сьогодні, коли Україна знову виборює своє право на свободу і незалежність, пам’ять про перемогу над нацизмом набуває нового змісту. Вона нагадує, що зло, побудоване на насильстві й ненависті, неминуче буде переможене — так само, як це вже сталося в історії.
#День_памяті_та_перемоги
#Культура_Великоновосілківщини
#ВеликоновосілківськаГромада
#СвічаПамяті
#УкраїнаПереможе
#Перемогли_нацизм_переможемо_і_рашизм
