У День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, згадуємо 11-річного мешканця села Багатир - Станіслава НАГОРНОГО

Щодня о 9:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання.
У День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, згадуємо 11-річного мешканця села Багатир - Станіслава НАГОРНОГО.
12 жовтня 2023 року його життя обірвала російська ракета.
Війна забрала дитину, у якої попереду було ще стільки мрій.
Вона забрала майбутнє, яке тільки починалося.
Односельці та друзі згадують Станіслава як розумного, доброзичливого та життєрадісного хлопчика. Він умів дружити, був допитливим, щирим і відкритим до світу.
Для його родини ця втрата залишається незагойною раною, болем, який не минає з часом.
Схиляємо голови у скорботі та пам’яті про дитину, чиє життя забрала війна.
🕯 Вічна пам’ять.
