Освіта Донеччини - це люди, які творять її майбутнє

Освіта Донеччини - це люди, які творять її майбутнє
Відбулася зустріч начальника Донецької обласної військової адміністрації, голови Донецької обласної державної адміністрації Вадима ФІЛАШКІНА з випускниками закладів освіти Донеччини, які здобули максимальні 200 балів на Національному мультипредметному тесті 2026 року, а також із їхніми педагогами та батьками.
Серед учасників зустрічі - здобувачка освіти Великоновосілківського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 2 Великоновосілківської селищної ради Аліна КЛИМЕНКО, яка отримала 200 балів з англійської мови, та директорка закладу Олена АВІЛОВА.
Під час зустрічі говорили про професійне майбутнє молоді, підготовку до НМТ, особливості навчання в умовах воєнного часу, а також про визначальну роль педагогів і батьків у досягненні високих результатів. На знак визнання наполегливої праці та успіхів у навчанні випускники отримали пам'ятні подарунки та грошові сертифікати від Донецької обласної державної адміністрації.
Пишаємося, що молодь Великоновосілківської громади гідно представляє Донеччину, демонструючи високий рівень знань, цілеспрямованість і силу духу.
Бажаємо Аліні нових звершень, сміливих мрій і успішної реалізації всіх життєвих планів, а педагогам - талановитих учнів і професійних перемог. 🇺🇦
