Паспорт громади

Великоновосілківська селищна рада

Кількість рад, що об'єдналися: 8

Площа територіальної громади: 906.338 км 2, з них:

сільськогосподарські угіддя – 82794,60 га (в т.ч. рілля – 68356,24 га), ліси, інші захисні насадження – 1363,8 га, інше – 6475,40 га.

Кількість населених пунктів усього - 29, у т.ч. селище міського типу – 1 (селище міського типу Велика Новосілка), сільських населених пунктів – 21 (село Андріївка, село Багатир, село Благодатне, село Времівка, село Зелене Поле, село Зелений Кут, село Костянтинопіль, село Макарівка, село Нескучне, село Новий Комар, село Новопіль, село Новосілка, село Новоукраїнка, село Олексіївка, село Петропавлівка, село Рівнопіль, село Слов'янка, село Старомайорське, село Сторожеве, село Улакли, село Шевченко), селищ - 7 (селище Золота Нива, селище Одрадне, селище Роздольне, селище Розлив, селище Урожайне, селище Шахтарське, селище Ясна Поляна).

Чисельність населення громади: 19070

Міське населення: 5481