Служба у справах дітей Великоновосілківської селищної ради Донецької області

Служба у справах дітей Великоновосілківської селищної ради Донецької області (далі - служба) є виконавчим органом селищної ради, який утворюється селищною радою і в межах громади забезпечує виконання покладених на службу завдань, підпорядковується селищній раді та виконавчому комітету селищної ради.

Повна назва – служба у справах дітей Великоновосілківської селищної ради Донецької області.

Скорочена назва – ССД селищної ради.

Організаційно-правова форма – орган місцевого самоврядування (відділ).

Служба у своїй діяльності керується Конституцією і законами України, а також актами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції і законів України, актами Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства соціальної політики України, розпорядженнями селищного голови, наказами начальника служби у справах дітей обласної державної адміністрації, цим Положенням.

Служба є юридичною особою, має печатку із зображенням Державного Герба України і своїм найменуванням, має самостійний баланс, рахунки в органах Казначейства, власні бланки, штамп.

Юридична адреса: 85500 Україна, Великоновосілківський район Донецька область, смт Велика Новосілка, вул. Шкільна 42.

Луценко Анастасія Сергіївна – начальник служби у справах дітей селищної ради, 05003751 65, ssdrada@ukr.net