Великоновосілківське відділення продовжує фінансування допомог по тимчасовій непрацездатності

Попри воєнний стан Великоновосілківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області продовжує фінансування допомог по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах застрахованим особам на підставі наданих заяв-розрахунків від страхувальників.

19:34 09.08.2022

Який розмір декретної допомоги ФССУ фінансує для жінок, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи?

Кожна працевлаштована жінка має право на отримання від Фонду соціального страхування України допомоги по вагітності та пологах у разі початку декретної відпустки. Розмір такої допомоги становить 100% середньої заробітної плати за весь період.

19:33 09.08.2022

Управління виконавчої дирекції ФССУ в Донецькій області продовжує фінансування лікарняних працівникам Донеччини

Одним із першочергових завдань управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області є своєчасність фінансування лікарняних працівникам підприємств, яке здійснюється на підставі поданих роботодавцями заяв-розрахунків.

19:07 03.08.2022

За червень управлінням Фонду в Донецькій області перераховано більше 217 млн грн щомісячних страхових виплат

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області продовжує здійснювати страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей.

19:07 03.08.2022

За час війни допомоги від ФССУ отримав 1 мільйон українців

З початку війни Фонд соціального страхування України виплатив майже шість мільярдів гривень лікарняних і декретних допомог. Матеріальне забезпечення від ФССУ у війну отримав понад один мільйон працюючих українців.

12:42 31.07.2022

Чи оплачуються лікарняні під час простою?

Кожен працівник має право на отримання компенсації втраченого за час лікування заробітку – в умовах війни Фонд соціального страхування України продовжує фінансувати допомоги по тимчасовій втраті працездатності в повному обсязі.

15:26 22.07.2022

Про стан перерахування страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей за червень 2022 року

Великоновосілківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області інформує, що за червень 2022 року страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей виплачені в повному обсязі.

15:25 22.07.2022

Особливості проведення медико-соціальної експертизи на період воєнного стану

На сьогодні на обліку у відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області перебувають майже 36 тисяч потерпілих на виробництві, які отримують від Фонду страхові виплати, медико-соціальні послуги, у тому числі й допомогу на реабілітаційні заходи (медичну, соціальну та професійну реабілітацію).

15:24 22.07.2022

Допомоги від Фонду за лікарняними склали 4,6 тис. грн на особу за підсумками півріччя

За оперативними даними упродовж першого півріччя 2022 року за допомогами у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності від Фонду соціального страхування України звернулись понад 1,5 мільйона українців. У середньому за цей період кожен з них провів на лікарняних майже 11 оплачуваних за кошти ФССУ днів. Середній розмір допомог за лікарняними від Фонду, які були нараховані для однієї застрахованої особи упродовж січня–червня, склав 4,6 тисячі гривень. Загалом у першу половину року було нараховано понад 7 мільярдів гривень допомог. Нагадаємо, матеріальне забезпечення від Фонду соціального страхування України продовжує щоденно нараховуватись в умовах воєнного стану. Розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності залежить від тривалості страхового стажу працівника та складає 50% середньої заробітної плати (якщо стаж не перевищує 3 років), 60% (при стажі від 3 до 5 років), 70% (від 5 до 8 років) і 100% (якщо стаж – понад 8 років, або за наявності пільг відповідно до законодавства). Дата фінансування допомог за лікарняними прямо залежить від дати прийняття Фондом заяви-розрахунку – таку заяву формує роботодавець на підставі листка непрацездатності свого працівника та подає до ФССУ на оплату. Знаючи дату прийняття Фондом відповідної заяви, слідкувати за станом оплати лікарняних можна онлайн у телеграм-каналі Фонду:  https://t.me/socialfund  за тегами #фінансування_оперативно (відомості про здійснене фінансування, необхідно декілька банківських днів, доки кошти надійдуть на рахунки роботодавців) та #фінансування_страхувальників (інформація про надходження коштів безпосередньо на рахунки роботодавців).

09:48 15.07.2022