Великоновосілківський РЦЗ повідомляє

Зустрічі з підприємцями

В рамках декади «Зустрічі з підприємцями», фахівці Великоновосілківського районного центру зайнятості відвідали підприємців, які започаткували власну справу за сприянням служби зайнятості. Метою зустрічі було надання всебічної підтримки та індивідуального супроводу підприємців.

15:17 23.09.2021

Як досягти успіху, якщо вам за 45?

Як можна вигідно використати великий життєвий досвід людини зрілого віку у професійній кар’єрі? Чим може зацікавити роботодавця претендент на вакансію зрілого віку? Як досягти успіху, якщо вам за 45?

14:45 21.09.2021

У Великоновосілківському районному центрі зайнятості відбулося засідання жіночого клубу

19 серпня православні відзначають Преображення Господнє - другий Яблучний Спас, який також називають святом перших плодів, саме сьогодні у Великоновосілківському районному центрі зайнятості пройшло засідання жіночого клубу “Жінка на всі 100 %”.

09:56 26.08.2021

Великоновосілківський районний центр зайнятості інформує!

Ситуація на ринку праці району характеризується постійним попитом на працівників сфери торгівлі, послуг (12%); робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (44%) та найпростіших професій (26%).

09:56 26.08.2021

«Обираємо майбутнє разом!»

Саме під такою назвою у Великоновосілківському районному центру зайнятості 12 серпня проведено загальнообласний захід, організований Донецькою обласною службою зайнятості. Цей захід було приурочено святкуванню Міжнародного дня молоді в Україні.

08:15 15.08.2021