Відділ реєстраційних повноважень та ведення реєстру Великоновосілківської селищної ради

Контакти:

вул. Центральна, б. 31 А

смт Велика Новосілка,

Донецька область, 85500

Графік роботи:

Понеділок – четвер з 8.00 до 17.00

Пятниця – з 8.00 до 15.45

Перерва з 12.00 до 12.45

Вихідний: субота, неділя

Персональний склад відділу:

Начальник відділу, державний реєстратор речових прав на нерухоме майно

Бережецька Інна Володимирівна

Державний реєстратор юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців

Донченко Катерина Михайлівна

Головний спеціаліст (у сфері здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування)

Кумуржі Валентина Миколаївна

Спеціаліст І категорії (у сфері здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування)

Черняєва Юлія Миколаївна

Основними завданнями та напрямами роботи відділу є:

1. Здійснення державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно на території Донецької області та обтяжень таких прав на території України.

2. Здійснення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».

3. Здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування на території Великоновосілківської селищної ради.

4. Видача довідок про реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб на території Великоновосілківської селищної ради.

Корисні посилання

Безкоштовний пошук відомостей у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Державний реєстр речових прав на нерухоме майно

Портал державних послуг